Objevte ověřený a jednoduše zkopírovatelný způsob, jak dosáhnout toho, že budete mít vlastní tým prodejců, kteří vám budou ve dne v noci přivádět nové zákazníky, zvednou vám prodeje o 10 - 60 % a zároveň se nemusíte vůbec bát, kolik vás to bude stát! 

Máte e-shop nebo webové stránky a na internetu nabízíte své produkty nebo služby? Co kdybyste mohli přenechat marketing těm, kteří se mu věnují na 100 % a dělají jej lépe než vy? A zároveň, abyste jim nemuseli platit obrovský plat každý měsíc? Čtěte dále a zjistěte, jak posunout své podnikání na vyšší úroveň.

S největší pravděpodobností řešíte (stejně jako ostatní) každý den následující: 

 • 1
  Máte zájem o moderní marketingové metody.
 • 2
  Chcete snížit náklady na objednávku.
 • 3
  Chcete mít větší kontrolu nad počtem zákazníků.
 • 4
  Chcete mít obchodní tým, který vám bude přivádět nové zákazníky.
 • 5
  Chcete, aby se vaše produkty dostaly k co nejvíce zákazníkům.

Co vás ale odlišuje od těch, kteří o tom "jen čtou"?

 • 1
  Nebojíte se jít do akce.
 • 2
  Víte, že pokud budete dělat to, co dělají ostatní, dosáhnete jen těch výsledků, jakých dosahují ostatní (a nic víc).
 • 3
  Neděláte své podnikání jen jako krátkodobý zdroj bohatství, ale chcete si vybudovat dlouhodobý, stabilní a rostoucí business.

Co vás ve většině případů odrazuje od toho, abyste si zavedli vlastní provizní program a udělali tak velký skok kupředu

 • 1
  Bojíte se, že nejste technicky dostatečně zdatní na to, abyste si affiliate zvládli implementovat.
 • 2
  Bojíte se, že nebudete umět komunikovat s partnery, abyste je získali pro svůj projekt.
 • 3
  Bojíte se, že na to nebudete mít dostatek času a nakonec v tom selžete.
 • 4
  Bojíte se, že nebudete mít na výplaty obchodníků.
Pokud již máte vlastní provizní program, pak je vysoce pravděpodobné, že se tohle stává i vám - sedíte u počítače, proklikáváte se svým provizním programem a přemýšlíte, jak mu pomoci, aby byl lepší, efektivnější a aby vydělával více peněz.
 
Co když si ale sednete k počítači, otevřete si dokument a plníte jednu úlohu za druhou a odškrtávate si ty, které již máte hotové. Zároveň je máte připravené tak, abyste plnili ty s největší důležitostí a největším potenciálem. 
 
Porovnejte si 60 minut proklikávání a 60 minut laserově zacíleného plnění úloh, které váš provizní program posunou co nejvíce kupředu. Dokážete si ten rozdíl představit?
 
Představte si, že si vyčleníte každý týden pouhé 3 hodiny na svůj provizní program a vždy tyto 3 hodiny investujete do těch nejefektivnějších činností a budete přesně vědět, co dělat. Dokážete si představit, jak na tom bude váš provizní program za pouhé dva měsíce?

Největší překážky, které stojí v cestě většině provizních programů, jsou:

 • 1
  Nedostatek času
 • 2
  Technická náročnost nasazení provizního programu
 • 3
  Hledání partnerů do systému
 • 4
  Motivace partnerů k tomu, aby vás aktivně a úspěšně propagovali - aby vám opravdu přiváděli nové zákazníky a objednávky a aby si oni sami vydělali peníze na provizích a rádi vás propagovali aktivně a dlouhodobě
Co když vám řeknu, že všechny tyto překážky jsou pouze zdánlivé? Pokud víte, jak na to, je to jednoduchá a systémetická práce s velmi líbivými výsledky. 
 
Nevěříte? Díky AffilBoxu vím, že affiliate umí být velmi efektivním prodejním kanálem - jen za posledních 30 dní přivedli partneři objednávky za více, než 10 milionů korun (a to jen v AffilBoxu, který není jediným systémem pro správu provizního programu na světě).

A dokážete si vytvořit a spravovat úspěšný provizní program i vy?

Díky online kurzu Affiliate Academy:
 • Vás naučím vše, co jsem se já sám učil dlouhá léta jako provozovatel systému pro správu provizního programu AffilBox a jako affiliate manažer mnoha velkých a úspěšných kampaní.
 • Budete přesně vědět, jak si provizní program naplánovat, jak pracovat s partnery i jak svůj provizní program spravovat, aby byl co nejefektivnější a zároveň, aby vám zabral co nejméně času.
 • Získáte nástroje, které vám vaši práci s provizním programem znatelně usnadní a urychlí.
 • Dostanete připravené checklisty a procesy k úkolům, které jsem si vytvořil pro sebe, abych každou affiliate kampaň dokázal úspěšně naplánovat, spustit a spravovat. A dosahoval co nejlepších výsledků.
 • Pochopíte, jak nad provizním programem přemýšlet, abyste jej dokázali rozvíjet dál a dál.

Úspěch provizního programu stojí na 5 pilířích

A proč byste mi měli vůbec věřit, že vám dokážu s vaším provizním programem pomoci?

 • Affiliate marketingu se věnuji již více než 7 let.
 • Jsem autorem knihy o affiliate marketingu.
 • Byl jsem součástí největších affiliate kampaní v České republice (a často jsem v nich působil jako affiliate manažer).
 • Za poslední 3 roky jsem poskytnul stovky konzultací a pomohl nastartovat desítky provizních programů. Všechny velmi dobře a dlouhodobě fungují.
 • Affiliate je můj hlavní předmět podnikání a jako provozovatel systému pro správu provizního programu získávám nové zkušenosti každý den.
 • Vše, co o affiliate učím je otestováno a ověřeno v reálné praxi a na reálných projektech. Žádná načtená teorie.
 • Postupy, které se v Affiliate Academy naučíte, používám ve službě Virtuální Affiliate Manažer, která se stará o desítky provizních programů nejrůznějších oborů. 
 • V posledních 3 kampaních, ve kterých jsem dělal affiliate manažera, jsem si vydělal 1,8M Kč na provizích a dalších více než 150 tisíc na konzultacích (za hodinu konzultace si účtuji 1.500,- až 2.000,- Kč).

Co o mě říkají ti, kdo prošli mým školením

Geniálny prístup Mário. Si veľmi charizmatický a dobrý človek. Staral si sa o nás ako o rodinu. Už som zažil veľa seminárov a pamätám si aj také, kde som si platil aj za vodu… Tvoje školenie si budem pamätať navždy v dobrom slova zmysle a teším sa na ďalšie stretnutie s Tebou.

Peter Betyár

Nejvíce mě zaujala část, která se věnovala ROI, výpočtu a postupům, které používají větší affiláci. Odnáším si nadšení do další práce; To, že slyším naživo věci, které složitě vyhledávám přes různé afill weby; Spoustu tipů na zdroje dalších informací a pomůcek (leadpages atd.). Tady se nedá dát jiná známka, než 1+ 🙂

Karel Fillner

Jsem absolventkou 1. Máriova semináře a musím říct, že byl skvělý. Ani vteřinku jsem se nenudila. Měla jsem ze začátku strach, protože jsem pc a internetově skoro negramotná, ale moje obavy brzy zmizely. Jeho seminář probíhá v přátelské atmosféře a „po-lopatisticky“ vysvětluje jak se v affiliate marketingu orientovat. Jedním slovem SKVĚLÉ. Velice dobře investované korunky.

Alena Bajtošová

Co o mě říkají ti, kterým jsem dělal affiliate manažera

David Kirš

SmartEmailing, Firma 2.0 a další

Pavel Říha

Škola návyků

V e-mailu často čtu následující otázky

"No jo, ale já nemám systém pro správu provizního programu."
To vůbec nevadí, k verzi Affiliate Academy Silver a Affiliate Academy Gold dostanete AffilBox zdarma. Společně se všemi návody, jak v AffilBoxu vše připravit a nastavit, se můžete ihned pustit do realizace svého provizního programu.
 
“Provizní program mám, ale nepoužívám AffilBox."
Vše, kromě konkrétních návodů na AffilBox jsou obecně oveřené postupy a techniky, které znatelně pomohou vašemu proviznímu programu bez ohledu na to, jaký nástroj používáte.
 
“Ale já s tím nemám žádnou zkušenost a nejsem programátor."
Obsluha provizního programu je velice jednoduchá a v drtivé většině se jedná o komunikaci s lidmi. Potřebné úkony technického charakteru jsme minimalizovali natolik, že je dokážete udělat sami nebo vám je udělá kdejaký programátor za pár stovek korun. 
Co když zjistím, že se mi kurz nelíbí nebo nesplňuje moje očekávání?"
Pokud kurz nenaplní vaše očekávání a nepomůže vám s realizací nebo zefektivněním vašeho provizního programu, jednoduše mi napište a já vám bez řečí vrátím peníze. Jestli vám moje znalosti nepomohou, vaše peníze si nezasloužím a tudíž je ani nechci.
 
“Není provizní program jenom pro infoprodukty a infopodnikatele?"
Není. Výhod affiliate marketingu využívají stovky e-shopů. Provizní program může využít každý, kdo prodává nějaké produkty nebo služby. Kdekoli může někdo doporučit vaše produkty nebo služby, má affiliate marketing své uplatnění. Technická realizace je velmi jednoduchá a prakticky na každé téma dnes existují blogy a podobné webové stránky, které mohou propagovat vaše podnikání, produkty i služby.
“Já ale tohle všechno znám…"
 
To je skvělé, ale kdyby tomu tak opravdu bylo, už dávno byste měli super-efektivní provizní program. Spousta podnikatelů se stále vzdělává a často se dostanou do situace, kdy jsou přehlceni informacemi natolik, že nic z toho nedokážou zavést do praxe. Není lepší přeskočit desítky, stovky nebo dokonce tisíce hodin studia a naučit se to dělat od někoho, kdo už v dané problematice tyto hodiny strávil? Vyhnout se neúspěšným pokusům a naopak se zaměřit jen na ty činnosti, které jsou ověřené a efektivní? Dovolte mi, abych vám pomohl a společně posuneme vaše podnikání na vyšší úroveň.
 
“Je pro mě tento kurz vhodný?"
 
Tento kurz je vhodný pro každého, kdo:
 • Má vlastní podnikání a nabízí produkty nebo služby (bez ohledu na velikost podnikání).
 • Má opravdu zájem a chuť udělat něco pro své podnikání, aby jej posunul o velký skok dopředu a získal mnohem více zákazníků a více prodával.
 • Chce své podnikání dále rozšiřovat a zároveň si jej zjednodušovat.
 • Chce zavést ověřené a efektivní postupy, namísto zkoušení všeho od začátku.
 
Tento program není vhodný pro ty, kteří:
 • Nemají žádné produkty nebo služby, které by mohli prodávat.
 • Nemají produkt, o který zákazníci stojí.
 • Nechtějí své podnikání dále rozšiřovat.
 • Hledají jednoduchou a rychlou formuli, jak hned teď vydělat bez námahy spoustu peněz.

Zajímá vás, jak to vypadá uvnitř nové Affiliate Academy?

Pokud affiliate marketing nefunguje podle vašich představ, nepřivádí vám dostatek objednávek a celkově cítíte, že je tam velká mezera, začněte věci dělat systematicky a smysluplně.
 
Sílu provizního programu využívají pouze 2% obchodníků. Zbývající přicházejí o 10 - 60 % tržeb, které jim partneři mohou přivést. Předběhněte 98% své konkrurence a dělejte affiliate tak, aby podpořil vaše podnikání.

Affiliate marketing v minulosti využívalo jen několik velkých firem. V České repoublice bylo jen několik málo desítek provizních programů. Na Českém trhu chyběly jak nástroje, tak i vzdělávací materiály a informace. Pokud jste neuměli anglicky, affiliate marketing pro vás neexistoval. Dnes jsou ale affiliate marketing, nástroje i informace dostupné pro každého.


Pokud byste nebyli s kurzem spokojeni a napíšete mi do 30 dnů, vrátím vám celou částku zpět. Pokud by vám Afffiliate Academy nepomohla, pak bych si vaše peníze nezasloužil. Ale protože jsem si jistý, že jsem do Akademie dal maximum, tak proto mohu nabídnout 100% záruku. Dobře totiž vím, jak skutečně aktivní uživatelé znásobili zisky. Těším se, že budete mezi těmi, kteří nejen velmi získají, ale překonají svá původní očekávání.

BRONZE
3 970 Kč
Online kurz Affiliate Academy
Videonávody, jak vše nastavit v AffilBoxu
Užitečné nástroje, které usnadní, zrychlí a zefektivní vaši práci s provizním programem
GOLD
9 970 Kč
Online kurz Affiliate Academy
Videonávody, jak vše nastavit v AffilBoxu
Užitečné nástroje, které usnadní, zrychlí a zefektivní vaši práci s provizním programem
Rozhovory s odborníky na různé oblasti marketingu
Přístup do uzavřené Facebookové skupiny
AffilBox na 12 měsíců zdarma
2 hodiny konzultace se mnou zdarma
Kniha Jak prodat více díky affiliate marketingu
Účast na Affiliate Academy Živě