Affiliate Academy Živě 2015

ZÁZNAM KONFERENCE

Informace

Které jinde nenajdete a které vám ostatní nechtějí říct.

Použitelná praxe

Z každé přednášky si odnesete něco, co budete moci ihned použít.

Networking

Cenné kontakty pro vaše podnikání.

Zážitek

Na který nezapomenete a který změní váš pohled na konference.

Špičkoví řečníci ve svých oborech, zaměřeno na praxi

Přednášky vedli jedni z nejlepších ve svých oborech v České republice. A protože víme, že špetka praxe vydá za tunu teorie, všechny prezentace vychází z reálné praxe a jsou koncipovány tak, aby si účastníci odnesli z akce maximum praktických poznatků, které budou schopni aplikovat na své vlastní projekty.
 
Narozdíl od ostatních konferencí si z každé přednášky odnesete něco, co budete moci ihned aplikovat. Každý přednášející pro vás má připravené materiály, které dostanete jako majitelé záznamu konference.

Obsah záznamu

Aktuální situace ve světe affiliate od Mária Roženského

O přednášce: Aktuální trendy, informace a statistiky, jak to vypadá s affiliate marketingem u nás. Víte například, kolik si průměrně vydělá jeden affiliate partner? Víte, jaký obrat e-shopu přivede jeden partner? Kolik partnerů průměrně propaguje jednotlivé kampaně? To vše se v přednášce dozvíte.

Co si odnesete: PDF se statistikami, čísli a komentáři

Kdo přednáší: Mário se zabývá affiliate marketingem od roku 2008 a je autorem software AffilBox pro správu a automatizaci provizního programu. Mário je autorem knihy o affiliate a na toto téma také školí a přednáší.

Tvorba affiliate programu z dílny Zdeňka Dvořáka

O přednášce: Jakou cestu jsme ušli z nuly na 1500 konverzí za 19 měsíců. Povím vám, jak se staví provizní program, když začínáte s prakticky nulovým know how. Kde jsme klopýtali, aby vy jste už nemuseli. Kolik lidí a času musíte věnovat tomu, abyste nedopadli jako hodně pokusů o affiliate program u nás. A s kým vším se můžete potkat na druhé straně.

Co si odnesete: Tipy a triky z denní praxe správy a propagace provizního programu s hmotnými produkty.

Kdo přednáší: Zdeněk je správce affiliate programu eshopů MT Nábytek a MT Nábytok. O vedení programu občasně bloguje.

Chytrá e-mailová komunikace s partnery podle Jakuba Čižmaře

O přednášce: Dozvíte se, jak si připravit a automatizovat e-mailovou komunikaci s partnery, kteří se zaregistrují do vašeho provizního programu a jak každého nového partnera informovat o tom, co a jak může propagovat, jaké jsou nejefektivnější metody prodeje, co se nejlépe prodává a podobně.

Co si odnesete: Vzorové šablony e-mailů, komunikační strategie a checklisty, abyste na nic nezapomněli.

Kdo přednáší: Jakub se věnuje internetovému marketingu již 7 let a poslední dva roky řeší každý den od rána do večera jen a pouze e-mailový marketing.

Tajemství analytiky provizního programu od Pavla Brecíka

O přednášce: Vnímanie affiliate ako kanálu v konverznej ceste návštevníka. Vyhodnocovanie affiliate v prípade viacerých partnerov pri jednej transakcii. Využitie dát pre prípadný remarketing. Použitie Google Tag Managera pre posielanie infomácii o partneroch do Google Analytics.

Kdo přednáší: Pavel se analytice věnuje od roku 2012. Podle něj by data měla být základem úspěšného online marketingu firem. „Baví mě prolínání a vyhodnocování jednotlivých disciplín a metrik online prostředí jako jednoho celku. Ať už jsou to zdroje návštěvnosti, použitelnost webu nebo chování návštěvníka. Jen rozhodnutí na základě komplexních dat pomůže firmám efektivně dosáhnout cílů.“

Nastavování vhodné výše provize s Stefanem Polgarim

O přednášce: Provízie sú jedným z najdôležitejších faktorov pri affiliate kampani. Ako ich však nastaviť správne? Na čo všetko pri nastavení myslieť?

Co si odnesete: Tipy a vzorce, ako správne nastaviť províziu

Kdo přednáší: Štefan Polgári, executive director affiliate siete DOGNET. V sfére affiliate marketingu sa pohybuje už viac ako 7 rokov a počas svojho pôsobenia spolu s inzerentmi nastavoval provízie pre desiatky kampaní.

Panelová diskuze s řečníky

Hodinová diskuze s řečníky, kde byly zodpovězeny dotazy účasntíků.

Jak to na konferenci vypadalo?

Co říkají účastníci konference?

Úroveň konference, prostředí i přístup a odbornost řečníků byla úžasná. Stejně jako jejich nadšení, které dokáže ostatní pro affiliate nadchnout. Celkově jednoznačně jedna z nejlepších a nejpřínosnějších konferenci, jaké jsem navštívil.

Luboš ProtivaAdrop s.r.o.

Konferenci Affilate Academy doporučuji všem, kteří chtějí vše připravené jako na "zlatém podnose". Už si ani nevzpomínám na konferenci, kde by každá část přímo navazovala na předchozí, byla plnohodnotná a přínosná. Bylo zřetelné, že témata i řečníci byli vybíráni s nejlepším vědomím a svědomím, nikoliv k vyplnění času.

Ing. Petr Částekpředseda představenstva Terra Group Investment, a.s.

Vyhovovalo mi uplne vsetko. Super organizácia, pohoda, klud, priatelská atmosféra. Veľmi sa mi páčilo. Mohla som sa plne sústrediť. ďakujem

Valéria Perinová